شرایط استفاده از مطالب

از اینکه برای مطالعه قوانین و شرایط استفاده از مطالب دانوما، به این صفحه مراجعه فرموده اید، از شما متشکریم. قبل از هر چیز شایان ذکر است تمامی محتوای وبسایت، توسط تیم تولید محتوای دانوما، به صورت بومی تهیه شده و تمامی حقوق آن متعلق به وبسایت دانوما و مشاورین تخصصی است. ویژگی های محتوای دانوما عبارت است از:

  • ساختار مبتنی بر مراحل و نکات: محتوای دانوما، بر اساس یک ساختار مشخص و با تمرکز بر روی مراحل و نکات انجام امور تهیه شده است.
  • تولید محتوا بر اساس شرایط ایران: هیچ کدام از مطالب دانوما، ترجمه محتوای خارجی نیستند. تمام محتوای اولیه دانوما بر اساس مشاوره تخصصی، بررسی اطلاعات اولیه (مطالعه میدانی) و بررسی اطلاعات ثانویه (محتوای موجود در وب، کتب و مجلات)، تهیه و پس از تحلیل و گردآوری، در قالب نهایی آماده ی بهره مندی مخاطبان عزیز ایرانی قرار گرفته است.

بر این اساس شرایط و قوانین استفاده از مطالب دانوما به شرح زیر است:

  • استفاده از محتوای کامل: مطالب دانوما با ذکر منبع (وبسایت دانوما) و لینک مستقیم (از نوع dofollow ) به مقاله وب‌سایت دانوما مجاز است.
  • استفاده از بخشی از محتوا: بخشی از مطالب یک محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب‌سایت دانوما امکان پذیر است.
  • همکاری محتوایی بلندمدت: جهت استفاده طولانی مدت از محتوای دانوما، باید از طریق صفحه ارتباط با ما، به ما اطلاع دهید تا راهنمایی لازم در اختیار شما قرار بگیرد.

! این لینک نباید nofollow باشد، درغیر این صورت علاوه بر عدم رضایت گروه دانوما، این اقدام از لحاظ فنی نیز به ضرر سایت شما (سایت بازنشر دهنده) نیز خواهد بود. چراکه این اقدام می تواند شامل یکی از انواع سئوی منفی در تولید محتوا مانند duplicate or scraped content محسوب شده که بر اساس الگوریتم های گوگل تأثیر منفی بر دامنه و رتبه سایت شما خواهد داشت.

استفاده از محتوا بدون رعایت قوانین دانوما -

همانطور که می دانید، آماده و نهایی سازی محتوای دانوما به عنوان مرجع اصلی مراحل و نکات انجام امور، بسیار پیچیده، سخت و هزینه بر است. بنابراین در صورت بازنشر محتوا و عدم رعایت موارد فوق، به تدریج می تواند پایداری و رشد دانوما را دچار چالش نماید. از این رو حقوق ذینفعان دانوما (بنیانگذاران دانوما، همکاران، تولیدکنندگان محتوا و مخاطب عمومی به جهت عدم بهره مندی از محتوای ساختارمند و مرحله محور) تضعیف می شود.

! هرگونه بازنشر بدون لینک مستقیمبه محتوای وب‌سایت دانوما، به صورت رسمی وب‌سایت شما به گوگل گزارش خواهد شد. همان‌طور که بیان شد، در صورت قراردادن لینک مستقیم (dofollow) به مقاله، و ذکر منبع، مجاز به استفاده از مقالات ما هستید.

اگرچه ما اعتقاد داریم، رعایت قوانین بازنشر دانوما توسط شما عزیزان محترم شمرده می شود، اما جهت صیانت از حقوق ذینفعان مجبور به انجام موارد فوق خواهیم بود.

همانطور که خوب می دانید، بخش اصلی ترافیک سایت های محتوایی از موتور جستجو دریافت می شود و هرگونه لطمه به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگی به موفقیت این نوع وبسایت ها چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت وارد نماید.